Grecos Adventure 2018: Here we go again!

Kolejny sezon pełen wyzwań za nami – tanecznym krokiem idziemy ku kolejnemu. Zadania, które przed Wami stały wykonaliście na medal. Z pojedynku wyszły zwycięsko najjaśniej świecące gwiazdy, które już wkrótce złączą się w najpiękniejszą konstelację na Grecos Adventure 2018!

 

Ubiegłoroczna, niezapomniana zabawa na Kos utwierdziła nas w przekonaniu, że jest to odpowiedni kierunek dla sprzedażowych gwiazd również w 2018 roku. Mamma Mia! Here we go again! Na kilka szalonych dni przeniesiemy się w kolorowe lata 70., by w światłach dyskotekowej kuli tańczyć jakby nikt nie patrzył! 

 

Jeden z ulubionych wakacyjnych kierunków naszych Klientów przemieni się w wielki dyskotekowy parkiet. Wy także będziecie mieli okazję zatańczyć w rytmie disco przy akompaniamencie cykad, niesamowitych zachodów słońca, podziwiając piękne plaże, rozsmakowując się w pysznym jedzeniu i innych skarbach, które kryje ta niewielka wyspa na morzu Egejskim.

 

Miedzy 28 a 31 października opanuje nas gorączka greckiej nocy, a Kos rozświetli się milionem gwiazd! Do zobaczenia na parkiecie!

 

Zespół Grecosa

Wróć do głównej